profile
dots

درباره بیستی

بیستی پلتفرمی جدید برای تبادل ارز و اجرای عملیات‌های پولی در کانادا و ایران است. ما با همراه داشتن تیمی از متخصصان، راه حل‌های کاربردی را برای مشتریان شرکتی و فردی ارائه می‌دهیم که می توانند بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند. در ادامه برخی از مزیت‌های رقابتی بیستی را مشاهده کنید.

ایمن و محرمانه

به لطف پلتفرم امنیتی آنلاین ما، تمام داده‌های استفاده شده توسط مشتریان ما ایمن هستند و محرمانه بودن تمام اطلاعات شما در سیستم‌های ما از اطمینان بالایی برخوردار است.

بهترین نرخ‌های بازار

ما به طور مداوم بازار و نرخ‌های رقبای خود را ارزیابی می‌کنیم و بهترین قیمت‌های موجود در صنعت را به شما ارائه می‌دهیم. بیستی تضمین می‌کند که با استفاده از خدمات ما همیشه رقابتی‌ترین نرخ‌ها را به دست خواهید آورد.

دسترسی پذیری بالا

تیم خدمات مشتریان ما برای پاسخگویی به هرگونه سوالی که ممکن است پیش بیاید، در اختیار شماست و بر اساس نیازهای شما خدمات فردی را به شما ارائه می دهد.

قیمت‌های شفاف

ما از دریافت کمیسیون اضافی خودداری می کنیم و هرگز هیچ هزینه ای را از مشتریان خود پنهان نمی کنیم. تمام عملیات و هزینه های ما صادقانه و شفاف انجام می شود.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، زمان پاسخگویی ۲۴ ساعته و فوری به تمام درخواست‌های شما را ارائه می‌دهیم. به این ترتیب ما می‌توانیم خدمات ارزی خود را با کمترین زمان ممکن ارائه دهیم. با پشتیبانی تیم حرفه‌ای بیستی، تمامی عملیات‌ها به سرعت، موثر و ایمن انجام می‌شود. بهترین نرخ‌های بازار را به طور مداوم ارزیابی می‌کنیم و بهترین قیمت‌های موجود را به شما ارائه می‌دهیم. بیستی تضمین می‌کند که با استفاده از خدمات ما همیشه رقابتی‌ترین نرخ‌ها را به دست خواهید آورد.